מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

טיפול טבעי בחרדה – הכירו את פרחי הבאך

ניווט מהיר

טיפול טבעי בחרדה

סובלים מתסמינים כמו פחד מוגבר, שינויים במצב הרוח, מתקשים לישון או לאכול כמו שצריך? חושבים שהרע מכל עומד להגיע? מחפשים טיפול טבעי בחרדה?. טיפול באמצעות פרחי באך יכול להקל משמעותית על ילדים ומבוגרים כאחד הסובלים מחרדה.

 

מהי בכלל חרדה?

חרדה היא סוג של תגובת SOS טבעית של הגוף. החרדה באה לידי ביטוי בתסמינים כמו למשל רעד בגוף, דפיקות לב מוגברות, יובש, בפה, מתח בשרירים, חוסר נוחות, הזעה, סחרחורת ואפילו עילפון.
אנשים וילדים כאחד סובלים ממנה ברמות שונות בחייהם, כאשר קשה להצביע על דבר אחד או שניים שגורמים לה.
היא נוצרת מתוך שילוב של גורמים פיזיולוגיים, פסיכולוגיים ונפשיים.
מי שסובל ממנה על בסיס קבוע מעיד על פגיעה ניכרת באיכות החיים.

 

טיפול טבעי בחרדה  בעזרת פרחי באך – מה זה בעצם?

בהחלט ניתן לטפל בחרדה או התקפי חרדה, וטיפול טבעי בחרדה מוכיח את עצמו פעם אחר פעם. היתרון המרכזי של פרחי הבאך הוא בהיותם טבעיים, אינם מכילים כימיקליים או חומרים מזיקים אחרים לגוף, זאת בשונה מתרופות למשל.

השיטה פותחה על ידי דוקטור באך בשנת 1936 שהאמין כי עלינו להתייחס לאישיות האדם והמצב הרגשי שלו, שכן קיים קשר ישיר בין גוף לנפש. דרך שיטת טיפול זו ניתן יהיה לרפא סימפטומים הקשורים לגוף. כאשר אנו נמצאים בחוסר איזון רגשי הדבר מוביל לכל מיני מצבים שבאים לידי ביטוי בגוף שלנו.

 

טיפול טבעי בחרדה כולל שימוש בתמציות העשויות מפרחים ייחודיים כאשר לכל ילד או מבוגר מותאמת פורמולה באופן אישי בהתאם למצבו הפיזי והנפשי. בעזרת הטיפול ניתן לרפא מצבים כמו רגשות אשמה, כעס וקנאה, מחשבות טורדניות, חרדות ודאגות, הפרעות קשב וריכוז, להקל בהסתגלות לשינויים, לטפל בטראומות מסוגים שונים ועוד.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן