מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

סכנות בריאותיות הצפויות מיונים

ניווט מהיר

פרט לרעש, ללכלוך, לבלאגן ולבעיה האסתטית – מסתבר שיש סכנות בריאותיות מיונים שלא כולם מודעים להן. רוב הסיכונים הבריאותיים שמגיעים מיונים קשורים בהכרח ללשלשת שלהן. הלשלשת יכולה לגרום למגוון רחב של מחלות וזיהומים. למשל, על הגללים המיובשים של היונים יכולה להיווצר מחלה זיהומית במערכת הנשימה, שבקלות מגיעה אלינו בני האדם.
מחלה נוספת נקראת קנדידיאזיס והיא משפיעה על העור, הפה, המעיים, מערכת העיכול והנרתיק. זוהי סוג של פטריה בצורת שמרים ההולכת ומתפשטת, גורמת לגרד וכאבים.
בעיות רפואיות נוספות שיכולות להיווצר כתוצאה מקינון של יונים הן דלקת של מערכת העצבים, סלמונלה ומחלות זיהומיות נוספות. כמובן שפרט לנושא התברואתי, היונים גורמות לרעש בלתי נסבל וללכלוך.

סכנות בריאותיות יונים

פתרון לסכנות בריאותיות מיונים? הרחקתן

אם יש לכם בעיית יונים, מומלץ מאוד לטפל בה באופן מיידי על ידי הרחקת יונים. זאת משום שככל שתחכו יותר זמן, עוד ועוד יונים יבינו את פוטנציאל הקינון באזור המגורים שלכם ויגיעו בשמחה. לא רק זאת, אם אתם מניחים ליונים לקנן באזור מגוריכם, הן עשויות לגרום לבעיות לא רק לכם, אלא אף להוות סכנות בריאותיות לעובדי בניין, במידה ואלו באים לשפץ באזור. לפני שהבעיה מתפשטת, כדאי להזמין קבלן או מדביר, המתמחה בסילוק יונים. בעל המקצוע יגיע ישירות לביתכם או בית העסק שלכם, יבחן את האזור היטב ויציע לכם פתרון, או כמה פתרונות רלוונטיים, כמו רשתות להרחקת יונים, דוקרנים, פתרון ביולוגי או הרחקת יונים באמצעות סאונד.

חשוב להזמין איש מקצוע משום שלכל אזור בבית ולכל סוג של מבנה, יתאים פתרון אחר. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא להתקין משהו בעצמכם ולגלות שהוא ממש לא עזר, אולי אף החמיר את הבעיה. במהלך הביקור יבחן המדביר את סוג המבנה שלכם – בית פרטי, משרד, קליניקה או דירה בבניין קומות, את האזור שבו היונים מקננות, כלומר – האם מדובר במסתור כביסה או באזור אחר, ויבדוק עד כמה הבעיה חמורה. כך איש המקצוע יציע לכם פתרון מתאים.

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן