מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

הסכנות הבריאותיות שעובדי בניין חשופים אליהן

ניווט מהיר

אין ספק שעבודה בתחום הבניין היא עבודה לא פשוטה כלל שכן מעבר לעבודה הפיזית הקשה, ההשכמות המוקדמות בשעות החשיכה ועוד העבודה טומנת בחובה סכנות רבות. כיום מושקעים מאמצים רבים בתחום הגברת הבטיחות והמודעות האישית של העובדים ששמירה על הבריאות שלהם ועל בטחונם האישי בזמן העבודה הוא חלק מהמקצוענות של העבודה בתחום הבניין. כשמדובר על סכנות בריאותיות לעובדי בניין, אחת מהן היא ללא ספק במסגרת עבודה בגובה, כאשר סכנה נוספת היא עבודה עם חומרים מסוכנים.

על דרכים לייעל עבודות בגובה ולמנוע תאונות על סככת הגנה שמעתם?

אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע פגיעה כתוצאה מסוגים שונים של עבודות בגובה עבור עוברי אורח, הולכי רגל בקרבת אתר הבנייה ורכוש שנמצא בסמוך היא באמצעות סככת הגנה. סככת ההגנה נפרשת מתחת לאתר מעל המדרכה ומטרתה לספוג כל נפילה של חומרי בניין, כלים ועוד שעלולים לגרום נזק. יש כל מיני סוגים של סככות הגנה שניתן להתקין בהתאם לאופי המבנה והצרכים של הפרויקט.

 

מעבר לכך הדרכה המיועדת עבור עובדים לעבודה בגובה גם היא כלי יעיל מאוד לטובת הגברת הבטיחות באתר הבניה. זהו תהליך ארוך שמתחיל בהכשרה הראשונית אותו מקבל העובד וממשיך דרך סדנאות של בטיחות בעבודה אחת לזמן מה וכמובן ביקורות אחת לזמן מה באתרי העבודה השונים. מעבר לכך עבודה עם סנפלינג וכלל ציוד הבטיחות הנהוג בעבודות מסוג זה כמו קסדה, רתמות בטיחות, אבטוח של כלי העבודה יבטיחו לנו בטיחות מירבית בעת העבודה של העובדים באתר.

חשיבות בחירת בחרה מקצועית לביצוע עבודות בגובה

אין ספק שבחירה נכונה של חברת עבודה בגובה היא קריטית עבור הבטיחות של העובדים ומניעת תאונות באתר הבניה שלכם או סכנות בריאותיות לעובדי בניין. וודאו כי החברה אותה אתם מתכוונים לבחור לעבודה באתר שלכם אכן מקפידה על הדרכות של עבודה בגובה לעובדים שלה, מקפידה על ציוד בטיחות מתאים ומעל הכל תרבות של בטיחות בעבודה, וכמו כן מעניקה סיוע רפואי בעת הצורך לעובדים הסובלים מחרדה למשל, כגון טיפול טבעי בחרדה, פחד גבהים, בעיות אורתופדיות, ועוד.

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן