מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

מה זה כוח גברא

ניווט מהיר

כוח הגברא הוא עניין שעד כל לא היה מדובר יותר מדי בקול רם. זהו שם כולל למגוון תופעות שגברים חווים בהקשר של חיי המין שלהם – מה גורם להם לזקפה ותוך כמה זמן זה קורה, היכולת שלהם לספק את בן או בת הזוג במהלך הפעילות המינית, שליטה בגמירה ובשפיכה שיקרו בדיוק בזמן המתאים וכמובן ההנאה שהם עצמם יחוו וגם יוכלו לגרום למי שאיתם. כוח הגברא גם מקושר לאגו ולתחושה של מסוגלות, שכן גבר שלא יכול (מכל סיבה שהיא) לשלוט בפעילות המינית שלו או לא מצליח לספק את מי שאיתו במיטה – עלול להיתפס כפחות גברי, כחלש ואולי ככזה שכלל לא יודע מה לעשות. אף אחד מהכינויים האלה לא יהיה נעים ולכן לא מעט גברים עושים לא מעט מאמצים לשמור על כוח הגברא שלהם, גם אם יש צורך לערב בכך אנשי מקצוע ותכשירים או תרופות.

 

איך מחזקים את כוח הגברא?

כיום יש מגוון דרכים לחזק את כוח הגברא וכך לשפר באופן משמעותי את הדרך שבה אותו גבר יחווה את חיי המין שלו. יש מטפלים מיניים שאפשר להתייעץ איתם ולקבל מהם טיפים והמלצות איך להתנהג ואיך להתנהל בחדר המיטות, יש תרגילים שאפשר לבצע שיחזקו את השרירים באזור האגן והמפשעה ואפשר גם לרכוש תכשירים מאתר כמו strongon.co.il שמבוססים על מיצוי צמחים והוכחו שהם משפרים את כוח הגברא, מחזקים את האון הגברי וכך מסייעים מאד להתגבר על בעיות שעלולות להתעורר בזמן הפעילות המינית. חשוב להבין שרק החברה היא שהפכה את חיי המין לנושא לא מדובר או מביך. המציאות היא שאדם שחיי המין שלו לא תקינים עלול למצוא את עצמו מדוכא, מצוברח ואפילו עצוב ואפשר לומר שלכל אדם יש את הזכות הגדולה לחוות חיי מין מספקים, תקינים וסדירים. זה הרציונל של טיפול בכוח הגברא ושיפור האפשרות של כל גבר ליהנות מחיי מין איכותיים, מהנים ומספקים.

 

 

למי פונים כדי לטפל?

כאמור, יש כיום לא מעט אנשי מקצוע טיפוליים ששיפור חיי המין של המטופלים שלהם הוא ההתמחות שלהם. הם יוכלו להמליץ על תרגילים לביצוע במיטה בסוף היום או אפילו בדיסקרטיות בזמן שיושבים מול המחשב בעבודה, הם יוכלו לתת עצות על מאכלים שיחזקו את כוח הגברא וכמובן ימליצו על תכשירים שמשפרים את זרימת הדם באזור איבר המין, יחזקו את התחושות הפיזיות שחשים במהלך הפעילות המינית ואיתן גם יחזקו את האגו ואת תחושת המסוגלות האישית. זו הדרך הנכונה לטפל בעניין זה ולא מומלץ להתפשר. למרות מבוכה קלה שאולי עלולים לחוש אפשר להיות בטוחים שגם היא תחלוף אחרי מספר דקות ולכן המבוכה לא צריכה להיות מה שיוביל את העניין אלא שיפור המצב שיגיע לאחריה.

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן