מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

כך תשמרו על תפריט בריא בצורה פשוטה וקלה 

ניווט מהיר

אורח חיים בריא אשר כולל תפריט בריא נראה עבור אנשים רבים בתור דבר משעמם ואפור למדי שכן, מי רוצה למנוע מעצמו הנאה מאוכל ולהתחייב למשטר תזונה קשה ומשעמם? ובכן, חשוב מאוד לציין כי שמירה על אורח חיים בריא אינה רק בריאה למצבנו הגופני, אלא גם מביאה איתה יתרונות רבים לשולחן בכל הנוגע לבריאות המנטלית ולהרגשה הכללית שלנו. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי שמירה על תפריט בריא יכולה להיות הרבה יותר קלה מכפי שנדמה לכם, זאת בהינתן מעקב אחר מספר דגשים חשובים. בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם כל מה שתצטרכו לדעת בנושא של שמירה על אורח חיים מאוזן, תפריט בריא ומה שביניהם.

 

אורח חיים בריא ותפריט בריא – דגשים חשובים

  • לא להיות קשים מדי עם עצמכם – עבור אנשים רבים המעוניינים להתחיל לשמור על תפריט בריא, האתגר הגדול הוא בשינוי התפיסה לגבי אוכל ולא רק בשמירה על ההרגלים החדשים אותם הם מנסים לרכוש. למעשה, אנשים רבים נוטים לכעוס על עצמם ולהרגיש רע בכל פעם שהם "נופלים" בתפריט, כאשר בפועל, כל מה שצריך לעשות הוא לחזור לתלם ולהתעלם מה"נפילה" שכן, רגשות אשם ויתר רגשות שליליים רק גורמים לכך שמרבית האנשים ירימו ידיים ויפסיקו עם התהליך.

 

 

  • לא להיות טוטאליים – אנשים רבים מאמינים כי התחייבות אל אורח חיים בריא אומר כי מעתה ואילך, עליהם להתחייב אל תפריט בריא ומשעמם ולשכוח מכל המאכלים אותם הם אוהבים. ובכן, הדבר רחוק מהמציאות שכן, בריאות כללית היא תוצאה של מכלול ההרגלים אחריהם אתם עוקבים, כך שמעת לעת ניתן ליהנות ממאכל אהוב בלי רגשות אשם, כל עוד מרבית האוכל שאתם צורכים הוא מזין ואתם פעילים בהתאם לכך. 

 

שורה תחתונה

אורח חיים בריא הוא דבר בר השגה לחלוטין כאשר לא מסבכים אותו שכן, ניתן בהחלט לשלב אותו עם הנאות החיים כל עוד זוכרים להיות מאוזנים. נוסף על כך, חשוב מאוד לציין כי אוכל בריא יכול במקרים רבים להיות גם טעים, למשל כאשר אתם מזמינים פירות וירקות מהחקלאי תוכלו ליהנות מתוצרת טעימה מאוד ומזינה בו זמנית. 

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן