מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

דיקור כוסות רוח – להפגת כאבים ולחיזוק הפנימי

ניווט מהיר

שימוש בכוסות רוח נחשב לנפוץ ומקובל בבעיות רפואיות רבות שהרפואה המערבית לא תמיד נותנת להן מענה. גם אם יש הקלה, או שחשים טוב יותר בעזרת תרופה או תכשיר רפואי – במקרים רבים, הרפואה האלטרנטיבית מספקת תמיכה רחבה וטובה לשיפור התחושה הכללית ולחיזוק הגוף, על מנת שיוכל להתמודד טוב יותר עם המצב שנקלע אליו. כוסות רוח יכולות להוות דרך טיפול ייחודית בבעיה זו או אחרת, או לקחת חלק בתהליך ממוקד של טיפול בבעיה מסוימת, בה מטפלים בעזרת כמה סוגים של טיפולים.

כאשר מדברים על כוסות רוח, מתכוונים לכוסות מזכוכית או פלסטיק, אשר נתפסות במקומות מסוימים בגוף בעזרת ואקום. הנקודות הספציפיות שבהן ימוקמו הכוסות נבחרות בקפידה על ידי המטפל המומחה והמנוסה. הן יהיו קשורות לכל מטופל באופן ספציפי על פי מצבו האישי, וכמובן הנושא הבריאותי, אשר בגינו הוא ניגש לטיפול.

דיקור כוסות רוח

תרומת דיקור כוסות רוח למצב הבריאותי

כאשר פונים לעזרתם של טיפולי רפואה סינית כדיקור כוסות רוח, עושים זאת מתוך מגוון סיבות: ראשית, ישנן תופעות רפואיות שיכולות להיפתר לחלוטין בעזרת הטיפולים האלה ויש להם אחוזי הצלחה גבוהים למדי. הטיפולים מתבצעים באווירה שקטה ורגועה יותר, בקליניקה פרטית. כך המטופל מרגיש במרכז העולם והוא יודע שיש מי שמתייחס בכובד ראש לכל נושא או טענה שהוא מעלה. על פי אלה יבחר המטפל את המיקומים שבהם צריך להניח את כוסות הרוח, ישאיר אותן במקומן למשך פרק הזמן הרצוי והדרוש ולאחר שיסיר אותן – המטופל בהחלט יחוש הקלה גדולה – הן בסימפטומים שהוא חווה והן בחידוש האנרגיה שהוא יחוש זורמת בגופו ומחזקת אותו מבפנים. כאשר הטיפולים מבוצעים על בסיס שגרתי או לאורך זמן – החיזוק הפנימי משמעותי וחשוב.
לסיכום, כוסות רוח הן חלק חשוב מהמכלול של רפואה טבעית ומשלימה.

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן