מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

טיפול בכעסים טבעי, יעיל ומהיר

ניווט מהיר

טיפול בכעסים ונפרדים מהזעם

אתם מוצאים את עצמכם כועסים ומתעצבנים לעתים קרובות? זה יכול להיות כעס על בן או בת הזוג, התפרצות על לקוח שפשוט ”מעלה לכם את הדם לראש“, על אמא ש“חופרת“ ומציקה או גרוע מזה על הילדים שלכם. טיפול בכעסים – הטיפול שיגרום לכם לשלוט בכעסים ולא לתת להם לנהל אתכם. טיפול  בכעסים והתפרצויות זעם באמצעות פרחי באך מבוסס על תמציות פרחים אותן המטפל משלב בפורמולה הייחודית אך ורק לך. פורמולה 100% טבעית שתסייע לך לשלוט בכעס, לאזן את הגוף מבפנים ופשוט להרגיש טוב יותר.

 

טיפול בכעסים – איך זה עובד?

כולנו כועסים. כעס הוא רגש טבעי שקיים בנו והוא כלי בו אנו משתמשים בכדי להביע תסכול שקיים אצלנו. לתמציות פרחי באך יש יכולת אנרגתית המאפשרת מפגש בין העצמי הפנימי שלנו לבין כל מה שיוצא החוצה, ומשמשים בתור צמחי מרפא להרגעה. 38 תמציות הפרחים מסמלות קשת של אנשים המתנהגים באופן מסוים. המטפל בפרחי באך יודע איך להביא את המודעות של המטופל למקום שבו הוא מתחבר לאני הפנימי שלו ומקלף אט אט את שכבות ההגנה הללו שחוסמות אותו.

 

הרי כילדים, אנחנו תלויים בסביבה שלנו. בפידבקים שמבוססים על הערכה, ביטחון, אהבה, שייכות, ייחודיות. ככל שאנו מקבלים אותם יותר כך הדימוי העצמי והביטחון שלנו מתחזקים. אם אין אנו מקבלים אותם אז תחושת הזהות שלנו נפגמת, ואנו סובלים מדימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, וכדומה.

לא תמיד אנחנו יודעים או מזהים את המקור לכעס, לביקורת, לקושי. טיפול בכעסים באמצעות פרחי באך מסייע לקלף את המגננות שנוצרו עם השנים וכך בעצם הכעס לא מנהל אותנו יותר. אחת התמציות אותן משלבים בפורמולה של אנשים הכועסים כל הזמן נקראית הולי. תמצית הכעס. הרי הכעס הוא סוג של סימפטום אשר לרוב יושב על רגשות עמוקים יותר. כשאנחנו עובדים על המודעות אנחנו מגיעים אט אט לשורש הבעיה ומגלים מה יושב על הכעס הזה ואז נקודת המבט הופכת משלילית לחיובית.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן