מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

וופורייזר – האופציה הבריאה יותר למעשנים

ניווט מהיר

בעשור האחרון חלה ירידה בקרב צריכת סיגריות רגילות. מנגד, החלה עליה בדרישה למוצרי טבק ללא ניקוטין, שתפסו תאוצה לא רק בקרב צרכנים ישראלים, אלא בכל העולם. המוצרים השונים מתאימים למעשני סיגריות רגילות המחפשים להיגמל או להפחית את צריכת הסיגריות, לצרכני קנאביס אותו הם מוסיפים למכשיר הוופורייזר או לניירות גלגול טבק. המטרה העיקרית היא לשמור על איזון בעוצמת ההשפעה.

מדוע הוופורייזר כבש את העולם?

כאמור, הוופורייזר הוא אופציה מעולה לכל מי שמחפש לצרוך טבק ללא ניקוטין. מדובר במכשיר אידוי חזק ולרוב קטן. ניתן לקחת אותו ממקום למקום ולשלוט על הטמפרטורה של תהליך האידוי על בסיס מנגנון בקרה מתוחכם. בין אם בחרתם בקנאביס ובין אם בתמציות אחרות, תהליך האידוי שנעשה הופך את החוויה לייחודית ומאפשרת להגיע למיצוי איכותי.
וופורייזר

איך לבחור תערובת טבק ללא ניקוטין?

זוהי ”שאלת טעם וריח“. יש כל מיני מותגים בינלאומיים שמייצרים תערובות. מומלצת מתוכן היא האני רוז, המיוצרת על ידי מותג אנגלי מוכר, המייצר מגוון רחב של תחליפי טבק כבר עשרות שנים. האני רוז משלב עלי ורד, חסת בר, תמצית וניל, מיץ תפוחים ועוד. הוא מעניק חוויית עישון ואידוי יוצאת דופן, עדינה ונעימה.

מוצר נוסף ששווה לכם להכיר מעולם תחליפי הטבק נקרא ריליף. זוהי תערובת ייחודית המבוססת על צמחים אורגניים, אותם מגדלים באופן יוצא דופן, ללא ריסוס ובתנאים ספציפיים. בתערובת משלבים צמחי מרפא, אשר עוזרים לשפר את תפקודה של מערכת הנשימה. יש בתערובת מולין, דמיאנה, מרשמלו ועלי פטל והיא נחשבת לנמכרת במיוחד כאן בישראל.

תוכלו לבחור את התערובת שמתאימה לכם בהתאם לטעם האישי והמטרות שלכם. יש תערובות שמתאימות לנגמלי עישון, אחרות לצרכני קנאביס, או כאלה לחובבי אידוי.

נוסף על מכשירי האידוי, ישנן פתרונות נוספים שיסייעו למי שרוצה להיגמל מעישון, או לעשן בצורה פחות מזיקה לו ולסובביו. לדוגמה, סיגריה אלקטרונית בריאה יותר מסיגריה רגילה, עשויה לסייע לכם להפסיק לעשן ואינה גורמת לעישון פסיבי.

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן