מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

מפחדים מהפרעות או בעיות שינה? יש לנו פתרון

ניווט מהיר

חלק גדול מהאוכלוסיה סובל מהפרעות שינה, צעירים ומבוגרים גם יחד. במקרים מסוימים, שינוי של הרגל ולו הקטן ביותר יכול לסייע באופן ניכר בשיפור איכות השינה ובמניעת נדודי שינה או בעיות שינה. יחד עם זאת, יש מקרים בהם יש צורך בעזרים שיסייעו לנו לישון שינה רציפה ואיכותית. כידוע, שינה טובה משפיעה על איכות חיינו, על התפקוד היומיומי שלנו וכמובן על הבריאות הפיזית והנפשית של גופנו.

בעיות שינה / עייפות תמידית – מה זה אומר?

בשונה ממצבי עייפות נורמלים הפוקדים כל אחד ואחת מאיתנו מדי פעם, מצבים בהם יום מנוחה, כוס קפה או אפילו מנוחה קצרה עוזרים, יש אנשים הסובלים ממה שקרוי עייפות תמידית. לרוב מדובר באנשים שלא מצליחים ליצור הפרדה בין השעות שהם נמצאים בעבודה לשעות שהם בבית ולוח הזמנים שלהם עמוס במיוחד במגוון של משימות ופרויקטים.

אנשים כאלה יקחו על עצמם יותר ממה שהם מסוגלים עד לכדי מצב שבו כל המערכות בגוף סובלות מעודף של פעילות. לעייפות כרונית יש כמה תסמינים כמו קושי לקום מהמיטה, חוסר חיוניות, חוסר מוטיבציה, אדישות ואי הבעת עניין בנעשה סביבם.

איך טיפול בפרחי באך יכול לסייע במצבים של בעיות שינה?

באמצעות טיפול טבעי להרגעה ושינה טובה באמצעות תמציות פרחי באך הנחשבות לתמציות 100% טבעיות שאינן גורמות לתסמינים או תופעות לוואי, ניתן לטפל במגוון רחב של בעיות והפרעות שינה. התמציות עוזרות להירדם בקלות ולישון טוב יותר כאשר לכל תמצית יש את הסגולות והייחודיות שלה. הנה כמה מתמציות פרחי הבאך היעילות למצבים של חוסר בשינה:

  • Impatient- מסייעת לנו להיות סבלנים ומפחיתה את הקושי בלהירדם.
  • Cherry Plum- מסייעת במצבים הקשורים לחוסר היכולת שלנו לשחרר את המחשבות בנושאים הגורמים לנו להילחץ ולדאוג, מה שכמובן משפיע על תהליך ההירדמות והשינה. התמצית מסייעת לשחרר את מחשבות היום יום ומסייעת ב“ניקוי“ המוח.
  • Olive  – מסייעת בהעלאת רמות האנרגיה והופכת אותנו להרבה יותר שמחים ואופטימיים.
WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן