מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

איך לשמור על אורח חיים בריא ופעיל במהלך מעבר דירה

ניווט מהיר

מרבית האנשים חוששים מהתהליך המתלווה אל מעבר דירה שכן, הם פוחדים מהנזקים אשר עלולים להיגרם לתכולה, מעיכובים שונים בתהליך, מחברת הובלה שעשויה להבריז ברגע האחרון ומהיום הארוך שמצפה להם. זאת בעוד כי רבים הם האנשים אשר נוטים לשכוח את אחד מהדברים החשובים ביותר לאור כל הבלאגן – הבריאות שלהם עצמם. משכך, אפשר לומר בצורה חד משמעית כי אחת הדרכים הטובות ביותר למעבר דירה מוצלח, יבוא לידי ביטוי בשמירה על אורח חיים בריא ופעיל במסגרת תהליך המעבר. אז רגע אחד לפני שאתם פונים לשירותיה של חברת הובלות בהרצליה או בכל אזור אחר בארץ, הגיע הזמן להבין איך עוברים דירה כמו מקצוענים.

 

התחילו ברשימת מטלות שתעזור  לשמור על אורח חיים בריא במעבר דירה

כל מעבר דירה הוא תהליך שכרוך בקבלת החלטות ובתכנון מקדים. תחילה, יהיה עליכם לפנות לשירותיה של חברת הובלות מקצועית ואמינה, לרכוש פוליסת ביטוח לתכולה בזמן המעבר, לארוז את חפצי הבית, לדאוג לניקיון טרם ולאחר פינוי התכולה ועוד מגוון מטלות נוספות. על כן, לאחר שתרכיבו לעצמכם רשימת מטלות מסודרת, הרי שמיד תצליחו להבין כיצד תוכלו למצוא את האיזון ולהשקיע גם בעצמכם במסגרת תהליך המעבר, מה שיסייע לבריאות הפיזית והנפשית שלכם וכתוצאה מכך, יסייע גם לכדי תהליך מעבר חלק ומוצלח יותר:

1.אל תשכחו לאכול – אורח חיים בריא ופעיל מתחיל קודם כל בתזונה נכונה. זאת בעוד כי עליכם לזכור כי כשאתם רעבים אתם עצבניים, וביום המעבר יש לא מעט מתח ולחצים הסובבים סביב תהליך המעבר. אי לכך, מומלץ לדאוג לארוז את כל פריטי המזון, ולשמור מספר סטים של סכו"ם חד פעמי מבעוד מועד שכן, בין אם צפוי לכם יום ארוך ובין אם אתם צופים יום קצר שעשוי להתלוות אל מספר תקלות כאלו ואחרות – הרי שתמיד תהיו מוכנים. 

 

2.העסיקו את הילדים – במידה ויש לכם ילדים קטנים, אז מרבית הסיכויים שהם יהיו משועממים במהלך יום המעבר. משכך, דרך מצוינת לחסל 2 ציפורים במכה אחת תהיה להעסיק אותם מדי פעם שכן, כך תוכלו לוודא כי אתם שומרים על עצמכם פעילים, וגם כי הילדים שלכם פורקים את כל האנרגיה שיש להם איתכם, ולא מול המסך של האייפד. 

3.חדר הכושר של הטבע – לקראת סיום המעבר, נסו לאתר מסלולי הליכה ומתקנים של פעילויות גופניות מסביב לבית החדש שלכם שכן, כך למעשה תוכלו ישר לגשת לעניינים בסיום המעבר – תוכלו לקחת את הילדים שלכם להליכה סביב השכונה החדשה, להתנסות במכשירי הכושר של הפארק שסמוך לבית שלכם ולסיים את יום המעבר על הצד הטוב ביותר. 

בשורה התחתונה, יום המעבר עשוי להיראות קשוח ומאתגר במיוחד, אך באותה הנשימה, אפשר לומר ללא עוררין כי הפתרון האידיאלי למעבר מוצלח לצד גוף ונפש בריאים, יהיה לשמור על אורח חיים בריא ופעיל. 

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן