מטפלים ורופאים בישראל

בלוג שעוזר להבריא

תמצית פרחי באך לאיזון בין גוף לנפש

ניווט מהיר

מהי תמצית פרחי באך?

נמצאים בתקופה מאתגרת? מרגישים שאתם חסומים רגשית? מחפשים טיפול בדכאון ללא שום תופעות לוואי? רוצים לאזן את הגוף נפשית אבל גם פיזית ולהרגיש אנרגתיים וחיוניים יותר? על תמצית פרחי באך שמעתם? מדובר בשיטה ייחודית שפתוחה על ידי דוקטור באך בשנות 30 על פיה יש קשר ישיר בין הגוף לבין הנפש. ברגע שנפש שלנו מעורערת או יש תכונת אופי שמשפיעה על התפקוד שלנו, זה אוטומטית בא בתסמינים פיזיולוגיים.

 

המטרה של תמצית באך היא בעצם לאזן את המקומות שאינם מאוזנים ולהביא את הגוף שלנו להרמוניה הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית. הפרחים משמשים ממש כמו טיפול טבעי להרגעה ולמגוון חרדות והפרעות.

תמצית פרחי באך – איך בוחרים?

בעיקרון הדרך הטובה ביותר להתאים תמצית פרחי באך היא להגיע למטפל בתמציות פרחי באך. המטפל בעצם מתשאל אותנו לגבי כל מיני דברים ותהליכים הקשורים בחיים שלנו בין אם זה בהיבט הזוגי, בן אין זה בהיבט של הקריירה שלנו או מערכות היחסים בחיים שלנו. אם יש משהו ספיציפי שקרה בתקופה האחרונה שגורם לנו לחוסר איזון כמו למשל שינוי, מעבר דירה, פיטורים, כניסה לתפקיד חדש, הריון חדש המצריך פרחי באך בהריון, לידה או כל דבר אחר. אחרי שהמטפל או המטפלת יבינו בדיוק את אורח החיים שלנו ואילו דברים מפריעים לנו בין אם זה בעיות בעיכול, בעיות שינה, לחץ או סטרס מוגברים הוא או היא יוכלו להתאים עבורנו תמציות פרחי באך התואמת באופן מושלם את הצרכים שלנו הפיזיים והנפשיים.

הנה כמה דוגמאות לתמציות פרחי באך

  • תמצית CENTAURY לאנשים המתקשים לומר לא לאחרים, ביישנים, שקטים ופסיביים.
  • תמצית BEECH לאנשים ביקורתיים וחסרי סבלנות.
  • תמצית CHRSTNUT BUD לאנשים שלא לומדים מטעויות העבר וחוזרים עליהן פעם אחר פעם.
  • תמצית CRAB APPLE לאנשים עם דימוי עצמי נמוך ושלא מרגישים נוח לגבי המראה החיצוני שלהם.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן